جشن منتقدان - 9

بیست و پنج خرداد، آخرین مهلت ارسال فرم داوری جشن منتقدان سینمای ایران

 

بیست و پنج خرداد ، آخرین مهلت ارسال فرم‌های داوری جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران اعلام شد

به گزارش روابط عمومی جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، کمیته انتخاب و ارزشیابی جشن به مناسب سی‌امین سال پیروزی انقلاب اسلامی، در نظر دارد بهترین منتقدان سینمای ایران، بهترین کارگردانان سینما در ژانرهای مختلف سینمایی، بهترین بازیگران، بهترین تهیه‌کنندگان، بهترین فیلمنامه‌نویسان و بهترین فیلم‌های برتر را به انتخاب بیش از 200 داور معرفی نماید.

بنابراین گزارش، نحوه انتخاب و داوری این بخش به صورت غیرحضوری، مکتوب و نامتمرکز انجام می‌گیرد و بیش از 200 تن از منتقدان و کارشناسان سینمای ایران با دیدگاه‌ها و سلایق خود آثار برتر را بر می‌گزینند.

روابط عمومی جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران اعلام کرد: انتخاب و ارزشیابی سینمای ایران در عرصه‌ها و زمینه‌های مختلف در این گستره وسیع با مشارکت بیش از 200 منتقد براس نخستین بار صورت می‌گیرد.

اهتمام به جایگاه نویسندگان و منتقدان سینما، پاسداشت فعالان قلم، بسترسازی برای تعمیق همکاری‌ها و تعاملات نویسندگان و منتقدان سینما با صنوف سینمایی، گسترش فرهنگی نقدپذیری در جامعه و تحلیل جایگاه نقد و نوشتار در سینما از جمله اهداف و سیاست‌های جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران عنوان شده است.

دهم تیر ماه آینده، تهران میزبان بزرگترین گردهمایی سالانه و جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران خواهد بود

/ 2 نظر / 8 بازدید
حائری

درود میخواستم خسته نباشیدی بگم درباره جشن موفق باشید حسن حائری عضو امجمن

انجمن منتقدان

سلامت باشید