جشن منتقدان - 10

قدردانی از کارگردانان برتر ژانرهای سینمایی در جشن منتقدان

 

از کارگردانان ژانرهای مختلف سینمای ایران در جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران که دهم تیرماه در تالار وحدت برگزار می‌شود، قدردانی به عمل می‌آید.

 

یزدان عشیری، مدیر روابط عمومی جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران با اعلام این خبر، افزود: کمیته ارزشیابی جشن، طرحی را با هدف شناسایی و معرفی برترین کارگردانان ژانرهای مختلف سینمای ایران به اجرا در می‌آورد که بر اساس این طرح قرار است بهترین کارگردانان سبک‌ها و ژانرهای مختلف گزینش و مورد قدردانی قرار گیرند.

وی ادامه داد: بهترین کارگردانان سینمای انقلاب و دفاع مقدس، بهترین کارگردان سینمای کمدی، بهترین کارگردان سینمای ملودرام، بهترین کارگردان سینمای کودک و نوجوان، بهترین کارگردان سینمای اجتماعی و بهترین کارگردان سینمای دینی و استعلایی در این جشن مورد قدردانی قرار می‌گیرند.

عشیری اظهار داشت: این شش کارگردان از میان فیلمسازان و کارگردانان سی سال انقلاب اسلامی انتخاب می‌شوند و انتخاب کنندگان آنها منتقدان و نویسندگان سینمای ایران هستند.

وی اضافه کرد: قدردانی از کارگردانان برتر از جمله برنامه‌های جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران است که در کنار ده‌ها برنامه دیگر، دهم تیرماه در تالار وحدت صورت خواهد گرفت.

همین خبر در تابناک

/ 3 نظر / 8 بازدید
آبرا

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد

پریسا

سلام دوستان هنرمند خوشحال میشم در نظر سنجی وبم در مورد مجید اخشابی شرکت کنید .