نمایش فیلم های زنده یاذ شکیبایی لغو شد

قطع برق تهران، برنامه نمایش فیلم‌های «شکیبایی» را لغو کرد

 

خبرگزاری فارس: برنامه قطع برق تهران، برنامه نمایش و نقد سه روزه فیلم‌های «خسرو شکیبایی» در سینما تک موزه هنرهای معاصر را لغو کرد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، «کیوان کثیریان» نایب‌رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی در نشست دیروز انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، گفت: قرار بود برنامه‌ای در نقد آثار شکیبایی همراه با نمایش آنها در سینماتک موزه هنرهای معاصر داشته باشیم که متأسفانه به علت قطع هر روزه برق در این ساعت، این موضوع امکان‌پذیر نیست.

بنا بر این گزارش، در این برنامه قرار بود توسط کانون فیلم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی و سینماتک موزه هنرهای معاصر، 6 فیلم سینمایی از آثار «خسرو شکیبایی» در محل سینماتک به‌نمایش درآید.  

 ====

نمایش فیلم‌های برگزیده‌ی از آثار خسرو شکیبایی که قرار بود ازامروز در سینما تک موزه‌ی هنرهای معاصر برگزار شود، به‌دلیل قطع برق منتفی شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویانایران (ایسنا)، کیوان کثیریان، عضو انجمن منتقدان سینما اعلام کرد: قرار بود باهمکاری کانون فیلم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی و مسوولان سینماتک موزه‌یهنرهای معاصر، 6 فیلم برگزیده خسرو شکیبابیی طی سه‌روز به نمایش درآید و با حضورکارگردان فیلم‌ها و اعضای انجمن‌ منتقدان در دو سالن مورد بررسی قرار گیرد امابه‌دلیل قطع برق منطقه سینماتک در ساعت برگزاری این مراسم، نمایش این فیلم‌ها منتفیشده است و احتمالا این برنامه به زمان دیگری موکول خواهد شد.

ایسنا 6/5/87

 ====

 

 

 

پیشتر  در خبر ها آمده بود:

 

نمایش و نقد فیلم‌های «خسرو شکیبایی»

شش فیلم برگزیده از آثار «خسرو شکیبایی» طی سه روز در سینما تک موزه هنرهای معاصر به روی پرده خواهد رفت.

 

کانون فیلم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی با همکاری سینماتک موزه هنرهای معاصر، شش فیلم سینمایی از آثار «خسرو شکیبایی» را در محل سینماتک نمایش می‌دهد.

 

پس از نمایش این شش فیلم، نشست نقد و بررسی فیلم‌ها با حضور کارگردانان آثار و منتقدان سینمایی برگزار خواهد شد. این شش فیلم قرار است طی روزهای یک‌شنبه شش مرداد تا سه‌شنبه هشتم مرداد طی دو سئانس به روی پرده سینماتک موزه هنرهای معاصر برود.

 

بر این اساس، یکشنبه شش مرداد؛ فیلم‌های سارا ساخته داریوش مهرجویی (در سئانس 14) و اتوبوس شب ساخته کیومرث پوراحمد (در سئانس 17)، دوشنبه هفتم مرداد؛ فیلم‌های یکبار برای همیشه ساخته سیروس الوند (در سئانس 14) و کیمیا ساخته احمدرضا درویش(در سئانس 17) و سه‌شنبه هشتم مرداد؛ فیلم‌های هامون ساخته داریوش مهرجویی (در سئانس 14) و شب ساخته رسول صدرعاملی(در سئانس 17) اکران خواهد شد. بنا بر این گزارش، این برنامه مشترک جدای برنامه نمایش فیلم «هامون» در کانون فیلم انجمن منتقدان است که طبق روال عادی این انجمن، عصر روز شنبه در خانه سینما برپا خواهد شد. برنامه روز شنبه، صرفا به نمایش و نقد و بررسی «هامون» اختصاص دارد.

 

خبر در کارگزاران   اعتماد   و بانی فیلم

 

 

 

 

/ 0 نظر / 19 بازدید