جشن منتقدان - 23

 

فردا و در آستانه روز قلم؛

 

ضیافت بزرگ منتقدان و سینماگران ایران در تالار وحدت برپا می‌شود

 

فردا در جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در تالار وحدت چهره های برتر سی سال سینمای انقلاب اسلامی معرفی می‌شوند. 

به گزارش یزدان عشیری، مدیر روابط عمومی جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران فردا ساعت 8:30 شب در تالار وحدت با حضور منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، روزنامه‌نگاران، کارگردانان، تهیه کنندگان، بازیگران و سینماگران، مدیران و مسئولین سینمایی، معاونین ارشاد و مدیران معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر تهران و هنرمندان برگزار می شود.

وی گفت: 10 منتقد برگزیده سینمای ایران، برترین کارگردانان شش ژانر سینمای دفاع مقدس، کمدی، ملودرام، کودک و نوجوان، اجتماعی، دینی و استعلایی، با داوری 200 منتقد و نویسنده سینمایی معرفی خواهند شد.

به گفته عشیری، بزرگداشت و قدردانی دو تن از منتقدان پیشکسوت "زاون قوکاسیان" و "طهماسب صلح جو" و تقدیر از برگزیدگان جشنواره بین المللی فیلم فجر و تجلیل از روسای پیشین انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران از دیگر برنامه های این جشن است.

یزدان عشیری افزود: در جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران از سه تن از مدیران ارشد عرصه فرهنگی-اجتماعی تقدیر و قدردانی به عمل می آید.

مدیر روابط عمومی جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران معرفی 5 بازیگر برتر زن و مرد 30 سال اخیر، سه تهیه کننده برتر و سه فیلم نامه نویس برتر از جمله برنامه های این جشن اعلام کرد و گفت: پیش بینی اجرای موسیقی توسط شهرام ناظری و همچنین ساخت دکور مراسم توسط محسن شاه‌ایراهیمی و کارگردانی وله ها و فیلم ها و تیزر مراسم توسط مهدی کرم پور، شهرام مکری، وحید زارع‌زاده و حمید هنری از ویژگی‌های دیگر این گردهمایی بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران است.

وی گفت: به نوعی می‌توان عنوان کرد که همه خانواده سینمای ایران و جامعه منتقدان و نویسندگان سینمایی کشور فردا در جشن ضیافت منتقدان حضور خواهند داشت.

/ 0 نظر / 9 بازدید