ششمین برنامه کانون فیلم

« شیروانی» با «هفت فیلمساز زن نابینا» به کانون فیلم انجمن منتقدان می‌رود

فیلم «هفت فیلمساز زن نابینا» به کارگردانی محمد شیروانی در کانون فیلم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران به نمایش درخواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، در ادامه سلسله نشست‌های کانون فیلم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، فیلم «هفت فیلمساز زن نابینا» به کارگردانی محمد شیروانی با حضور کارگردان و عوامل این فیلم در ساعت 17:30 روز شنبه 8 تیرماه به نمایش درمی‌آید.

بنا براین گزارش، این فیلم در تالار اجتماهات خانه سینما به نمایش و نقد و بررسی گذاشته خواهد شد و احمد میراحسان به عنوان منتقد در این برنامه حضور خواهد یافت. بنا بر این گزارش، مانیفست «دوربین به جای چشم» در بهار 1383 از سوی محمد شیروانی به جامعه نابینایان ایران ارائه شد. او هفت زن نابینا را تحت پوشش آموزش‌های سینمایی خود قرار داد تا جایی که آنها بتوانند بدون کمک افراد بینا فیلمبرداری و کارگردانی کنند. در این مستند بلند اپیزودیک، هفت زن نابینا می‌بینند اما چه می‌بینند؟ حضور در برنامه نمایش فیلم کانون فیلم منتقدان و نویسندگان سینمایی برای اعضای صنوف سینمایی، هنرمندان و دانشجویان آزاد است. «هفت فیلمساز زن نابینا» محصول رسانه بین‌المللی رویا بین و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

/ 1 نظر / 5 بازدید
leon

آیا این فیلم برای فروش موجود است؟