جدیدترین خبرها از نهمین جشن انجمن منتقدان سینمای ایران

رییس انجمن منتقدان سینمای ایران اعلام کرد هرچند هنوز دبیر نهمین جشن منتقدان سینمای ایران مشخص نشده است، اما بخشی از فعالیت ها برای برگزاری این رویداد آغاز شده است.
کیوان کثیریان رییس انجمن منتقدان سینمای ایران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نزدیک شدن به زمان برگزاری نهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، گفت: نهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران امسال تابستان برگزار می شود، البته هنوز زمان دقیق برگزاری جشن مشخص نیست.
وی با اشاره به اینکه جشن انجمن سینمای ایران مرداد و یا شهریور ماه برگزار می شود، توضیح داد: در حال حاضر همه چیز بستگی به این دارد که بتوانیم اسپانسر مالی مناسبی را برای برگزاری جشن پیدا کنیم. البته هنوز دبیر جشن انتخاب نشده اما بی شک فردی برای دبیری جشن انتخاب می شود که تجربه لازم برای این کار را داشته باشد.
رییس انجمن منتقدان سینمای ایران که از صنوف زیرمجموعه خانه سینما است، تاکید کرد: تغییرات خاصی در روند برگزاری نهمین جشن سینمای ایران رخ نمی دهد و شاید تنها تغییراتی که ممکن است صورت گیرد، تغییر در محل برگزاری جشن و یا شکل برگزاری آن باشد و البته روند اهدای جوایز به منتخبان جشنواره فیلم فجر توسط انجمن منتقدان و نویسندگان به روال سابق صورت می گیرد.
کثیریان در پایان تاکید کرد: همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر، فرم هایی برای رای گیری در اختیار منتقدان و روزنامه نگاران قرار گرفت، البته در کنار آن نیز فرم رای گیری در سایت انجمن قرار گرفت. از زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر تا امروز بارها به صورت پیامک، تلفن، اینترنت و یا حضوری آرا مورد نظر گرفته شده است و فکر می کنم تا ۱۵۰ نفر از منتقدان، نویسندگان و روزنامه نگاران در این رای گیری شرکت کنند.
 
/ 0 نظر / 22 بازدید