همکاری انجمن منتقدان و بنیاد فارابی

 

ملاقات منتقدان سینما و فوتبال با «مارادونا» در بنیاد فارابی

 

 فیلم «مارادونا» ساخته مارکوریسی با حضور کارشناسان سینما و فوتبال در سالن نمایش فیلم بنیاد سینمایی فارابی برای نمایندگان رسانه‌های جمعی و منتقدان و نویسندگان سینمایی به نمایش درمی‌آید.    

 

 این نشست  با همکاری انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، در این برنامه عادل فردوسی‌پور کارشناس فوتبال و مجری برنامه نود، حمید‌رضا صدر و سعید قطبی زاده از کارشناسان سینما و فوتبال حضور دارند.

این فیلم روز دوشنبه هفدهم تیرماه از ساعت 17 و سی دقیقه در سالن نمایش فیلم بنیاد سینمایی فارابی به نمایش در می‌آید و بعد از نمایش فیلم نشست نقد و بررسی آن برگزار می‌شود.

به گزارش فارابی، در دنیای فوتبال «دیگو آرماندو مارادونا» چیز دیگری است، جادوگری برای نسل‌های معاصر. بی‌شک این آرژانتینی که هم‌اکنون بازیگران مستعد دیگر جهان را با وی می‌سنجد، دراماتیک‌ترین زندگی ورزشکاران حوزه فوتبال را به خود اختصاص داده است.

در فیلم مارادونا که محصول سال 2007 کشورهای آرژانتین و ایتالیا است، بازیگرانی چون مارکو لئوناردی، جولیا دیاز و خوان لیرادا نقش‌آفرینی می‌کنند.

این فیلم به‌زودی در سینماهای تهران به روی پرده می‌رود

/ 1 نظر / 8 بازدید
اميدسلیمانی فاخر

جناب کثیریان با سلام در نشست انتهای زمین به نظر میرسید که هیچ بویی از یک نشست حرفه ای و در جمعی منتقد به مشام نمی رسید آن منتقد(علوی و بابحث های بیهوده و خسته کننده) که جو رانمیشناسدو هیچ سخن مرتبطی نمی گوید بایرام فضلی که حرف سینمای ارمانی خود را می زند و بحر العلومی که از منقدان حرف می نالد و شما که جلسه را مدیریت نمی کنید خواهشا در این نشست ها فقط فیلم را نقد کنیم