جشن منتقدان - 13

در جشن بزرگ منتقدان سینمایی

 

10 منتقد برتر سینمای ایران معرفی می‌شوند

 

10 منتقد برتر سینمای ایران در جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران معرفی می‌شوند

 

به گزارش روابط عمومی جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، این 10 منتقد توسط داوران جشن شامل بیش از 200 منتقد و نویسنده سینمایی گزینش می‌شوند و از برترین منتقدان کشور در مراسم اختتامیه جشن در تالار وحدت تقدیر می‌شود.

بنا بر این گزارش، روابط عمومی جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران اعلام کرد: این طرح با هدف اهتمام و احترام به جایگاه و منزلت تاثیرگذار و جهت بخش و تاثیرات راهبردی و آگاهی بخش که منتقدان و نویسندگان کشور دارند و نیز، با توجه به نقش موثر آنها در مسیر رشد، بالندگی و اعتلای فرهنگ و سینمای ایران از سوی شورای سیاستگذاری جشن طراحی و پیش‌بینی شده است.

در این خبر آمده است: 10 منتقد برگزیده بر اساس حضور و آثار تاثیرگذارشان در روند فعالیت‌های سینمای ایران در طول سی‌سال انقلاب اسلامی انتخاب می‌شوند.

در همین راستا، مراسم بزرگداشت 2 تن از منتقدان و نویسندگان پیشکسوت سینمای ایران آقایان: زاون قوکاسیان و طهماسب صلح‌جو نیز در مراسم اختتامیه در نظر گرفته شده است.

جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران دهم تیر ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود و در همان ایام طی روزهای نهم و یازدهم تیر ماه برنامه‌های پژوهشی و تحلیلی و نمایش فیلم پیش بینی شده است.

 

/ 4 نظر / 8 بازدید
كانون قرآن مسجد ابوالفضل (ع) بوشهر

با سلام و عرض ادب به شما دوست عزیز. امید این دارم که همواره در زیر سایه ایزد منان موفق و موید باشید و با درج مطالبی که در وبلاگتان قرار می دهید ، ساعاتی ارزشمند برای بنده و دیگران فراهم آورید. بر بنده منت می گذارید اگر سری هم به وبلاگ ما بزنید تا از رهنمودهای شما استفاده کنیم. با آرزوی سعادت و بهروزی

رضا

سلام وبلاگ مفیدی داری خوشحال میشم به وبلاگ منم سر بزنی

احسان

سلام فرم نظر سنجی رو از کجا تهیه می کنن . البته امسال که دیر شد !!‌[لبخند]

انجمن منتقدان

سلام. نظر سنجی از اعضای انجمن انجام شد