«خانه خدا» در کانون فیلم انجمن

زمان و مکان جلسات کانون فیلم انجمن تغییر کرد

 

نمایش «خانه خدا» در کانون فیلم انجمن منتقدان

 

فیلم «خانه خدا» ساخته مرحوم «جلال مقدم» و «ابوالقاسم رضایی» در «کانون فیلم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی» به‌ نمایش درمی‌آید.

  

به گزارش روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، به علت شروع داوری‌های دوازدهمین جشن سینمای ایران و نمایش فیلم‌ها برای هیأت داوران، جلسات نقد و نمایش فیلم این کانون، تا پایان داوری‌ها به سالن آمفی تئاتر خانه شهریاران جوان واقع در خیابان استاد نجات‌اللهی نرسیده به ورشو منتقل می‌شود ضمن این که زمان برگزاری این نشست‌ها هم از شنبه‌ها به یکشنبه‌ها تغییر پیدا کرده است.

بنابراین گزارش، دوازدهمین جلسه نقد و بررسی فیلم در کانون فیلم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران به نمایش فیلم مستند سینمایی «خانه خدا» ساخته جلال مقدم و ابوالقاسم رضایی محصول 1345 اختصاص یافته است.

این فیلم رأس ساعت 17:30 یکشنبه 13 مرداد در سالن آمفی تئاتر خانه شهریاران جوان به نمایش درمی‌آید و پس از آن جلسه نقدی با حضور محمد تهامی‌نژاد و نعمت حقیقی برگزار خواهد شد.

انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی از اعضای صنوف خانه سینما، اهالی رسانه و دانشجویان دعوت می‌کند تا در جلسات کانون فیلم حضور به هم رسانند.

====

تغییر زمان و مکان نشست‌های کانون فیلم منتقدان سینمایی

زمان و مکان نشست‌های نقد و بررسی کانون فیلم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی تغییر کرد.

 

به گزارش ایرنا از روابط عمومی این انجمن، برنامه کانون فیلم منتقدان به دلیل آغاز داوری جشن سینمای ایران در سالن نمایش خانه سینما به سالن خانه شهریاران جوان در خیابان استاد نجات الهی منتقل شد.

 

همچنین زمان برپایی کانون فیلم از شنبه به یکشنبه هر هفته تغییر یافته است .

بر این اساس، فیلم خانه خدا ساخته جلال مقدم و ابوالقاسم رضایی در کانون فیلم انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی نمایش داده می‌شود

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
امید

دوستان به دلیل تقارن نمایش فیلم در باشگاه تهران آیا امکان دارد زمان دیگری در نظ بگیرید روز خبر نگار بر همه دوستان منتقد مبارک